Magyar Kézilabda Szövetség

Az NB I/B-ben is kialakult a 2010-2011-es évad mezőnye, a Magyar Kézilabda Szövetségben pedig megtartották a másodosztály sorsolását.

Nők:
Az NB I/B nyugati csoport mezőnye:
Csurgó, FTC II, Győr II, Kispest, Kozármisleny, Marcali, Mohács, Nagykanizsa, PEAC, Pénzügyőr-Spartacus, Szentendre, Szent István Építők, Vasas, VKLSE-Győr

Női kézilabda NBI/B nyugati csoport 2010/2011-es évad

For-
duló
Hazai
csapat
Vendég
csapat
Hivatalos
idõpontok
1.Vasas-ASIFTC II.szeptember 12.
1.Izzó SE NagykanizsaSzent István Építõk SEszeptember 12.
1.Marcali VSZSEVKLSE Gyõrszeptember 12.
1.Gyõri Audi ETO KC II.Szentendre NKEszeptember 12.
1.Mohácsi TEPénzügyõr-Spartacusszeptember 12.
1.Csurgói NKCKispesti ACszeptember 12.
1.Kozármisleny SEPTE-PEACszeptember 12.
2.PTE-PEACCsurgói NKCszeptember 19.
2.Kispesti ACMohácsi TEszeptember 19.
2.Pénzügyõr-SpartacusGyõri Audi ETO KC II.szeptember 19.
2.Szentendre NKEMarcali VSZSEszeptember 19.
2.VKLSE GyõrIzzó SE Nagykanizsaszeptember 19.
2.Szent István Építõk SEVasas-ASIszeptember 19.
2.FTC II.Kozármisleny SEszeptember 19.
3.Vasas-ASIVKLSE Gyõroktóber 3.
3.Izzó SE NagykanizsaSzentendre NKEoktóber 3.
3.Marcali VSZSEPénzügyõr-Spartacusoktóber 3.
3.Gyõri Audi ETO KC II.Kispesti ACoktóber 3.
3.Mohácsi TEPTE-PEACoktóber 3.
3.Csurgói NKCKozármisleny SEoktóber 3.
3.FTC II.Szent István Építõk SEoktóber 3.
4.Csurgói NKCFTC II.október 10.
4.Kozármisleny SEMohácsi TEoktóber 10.
4.PTE-PEACGyõri Audi ETO KC II.október 10.
4.Kispesti ACMarcali VSZSEoktóber 10.
4.Pénzügyõr-SpartacusIzzó SE Nagykanizsaoktóber 10.
4.Szentendre NKEVasas-ASIoktóber 10.
4.VKLSE GyõrSzent István Építõk SEoktóber 10.
5.Vasas-ASIPénzügyõr-Spartacusoktóber 17.
5.Izzó SE NagykanizsaKispesti ACoktóber 17.
5.Marcali VSZSEPTE-PEACoktóber 17.
5.Gyõri Audi ETO KC II.Kozármisleny SEoktóber 17.
5.Mohácsi TECsurgói NKCoktóber 17.
5.Szent István Építõk SESzentendre NKEoktóber 17.
5.FTC II.VKLSE Gyõroktóber 17.
6.Mohácsi TEFTC II.október 24.
6.Csurgói NKCGyõri Audi ETO KC II.október 24.
6.Kozármisleny SEMarcali VSZSEoktóber 24.
6.PTE-PEACIzzó SE Nagykanizsaoktóber 24.
6.Kispesti ACVasas-ASIoktóber 24.
6.Pénzügyõr-SpartacusSzent István Építõk SEoktóber 24.
6.Szentendre NKEVKLSE Gyõroktóber 24.
7.Vasas-ASIPTE-PEACoktóber 31.
7.Izzó SE NagykanizsaKozármisleny SEoktóber 31.
7.Marcali VSZSECsurgói NKCoktóber 31.
7.Gyõri Audi ETO KC II.Mohácsi TEoktóber 31.
7.VKLSE GyõrPénzügyõr-Spartacusoktóber 31.
7.Szent István Építõk SEKispesti ACoktóber 31.
7.FTC II.Szentendre NKEoktóber 31.
8.Gyõri Audi ETO KC II.FTC II.november 7.
8.Mohácsi TEMarcali VSZSEnovember 7.
8.Csurgói NKCIzzó SE Nagykanizsanovember 7.
8.Kozármisleny SEVasas-ASInovember 7.
8.PTE-PEACSzent István Építõk SEnovember 7.
8.Kispesti ACVKLSE Gyõrnovember 7.
8.Pénzügyõr-SpartacusSzentendre NKEnovember 7.
9.Vasas-ASICsurgói NKCnovember 14.
9.Izzó SE NagykanizsaMohácsi TEnovember 14.
9.Marcali VSZSEGyõri Audi ETO KC II.november 14.
9.Szentendre NKEKispesti ACnovember 14.
9.VKLSE GyõrPTE-PEACnovember 14.
9.Szent István Építõk SEKozármisleny SEnovember 14.
9.FTC II.Pénzügyõr-Spartacusnovember 14.
10.Marcali VSZSEFTC II.november 21.
10.Gyõri Audi ETO KC II.Izzó SE Nagykanizsanovember 21.
10.Mohácsi TEVasas-ASInovember 21.
10.Csurgói NKCSzent István Építõk SEnovember 21.
10.Kozármisleny SEVKLSE Gyõrnovember 21.
10.PTE-PEACSzentendre NKEnovember 21.
10.Kispesti ACPénzügyõr-Spartacusnovember 21.
11.Vasas-ASIGyõri Audi ETO KC II.november 28.
11.Izzó SE NagykanizsaMarcali VSZSEnovember 28.
11.Pénzügyõr-SpartacusPTE-PEACnovember 28.
11.Szentendre NKEKozármisleny SEnovember 28.
11.VKLSE GyõrCsurgói NKCnovember 28.
11.Szent István Építõk SEMohácsi TEnovember 28.
11.FTC II.Kispesti ACnovember 28.
12.Izzó SE NagykanizsaFTC II.december 5.
12.Marcali VSZSEVasas-ASIdecember 5.
12.Gyõri Audi ETO KC II.Szent István Építõk SEdecember 5.
12.Mohácsi TEVKLSE Gyõrdecember 5.
12.Csurgói NKCSzentendre NKEdecember 5.
12.Kozármisleny SEPénzügyõr-Spartacusdecember 5.
12.PTE-PEACKispesti ACdecember 5.
13.Vasas-ASIIzzó SE Nagykanizsadecember 12.
13.Kispesti ACKozármisleny SEdecember 12.
13.Pénzügyõr-SpartacusCsurgói NKCdecember 12.
13.Szentendre NKEMohácsi TEdecember 12.
13.VKLSE GyõrGyõri Audi ETO KC II.december 12.
13.Szent István Építõk SEMarcali VSZSEdecember 12.
13.FTC II.PTE-PEACdecember 12.
14.FTC II.Vasas-ASIfebruár 13.
14.Szent István Építõk SEIzzó SE Nagykanizsafebruár 13.
14.VKLSE GyõrMarcali VSZSEfebruár 13.
14.Szentendre NKEGyõri Audi ETO KC II.február 13.
14.Pénzügyõr-SpartacusMohácsi TEfebruár 13.
14.Kispesti ACCsurgói NKCfebruár 13.
14.PTE-PEACKozármisleny SEfebruár 13.
15.Csurgói NKCPTE-PEACfebruár 20.
15.Mohácsi TEKispesti ACfebruár 20.
15.Gyõri Audi ETO KC II.Pénzügyõr-Spartacusfebruár 20.
15.Marcali VSZSESzentendre NKEfebruár 20.
15.Izzó SE NagykanizsaVKLSE Gyõrfebruár 20.
15.Vasas-ASISzent István Építõk SEfebruár 20.
15.Kozármisleny SEFTC II.február 20.
16.VKLSE GyõrVasas-ASIfebruár 27.
16.Szentendre NKEIzzó SE Nagykanizsafebruár 27.
16.Pénzügyõr-SpartacusMarcali VSZSEfebruár 27.
16.Kispesti ACGyõri Audi ETO KC II.február 27.
16.PTE-PEACMohácsi TEfebruár 27.
16.Kozármisleny SECsurgói NKCfebruár 27.
16.Szent István Építõk SEFTC II.február 27.
17.FTC II.Csurgói NKCmárcius 6.
17.Mohácsi TEKozármisleny SEmárcius 6.
17.Gyõri Audi ETO KC II.PTE-PEACmárcius 6.
17.Marcali VSZSEKispesti ACmárcius 6.
17.Izzó SE NagykanizsaPénzügyõr-Spartacusmárcius 6.
17.Vasas-ASISzentendre NKEmárcius 6.
17.Szent István Építõk SEVKLSE Gyõrmárcius 6.
18.Pénzügyõr-SpartacusVasas-ASImárcius 13.
18.Kispesti ACIzzó SE Nagykanizsamárcius 13.
18.PTE-PEACMarcali VSZSEmárcius 13.
18.Kozármisleny SEGyõri Audi ETO KC II.március 13.
18.Csurgói NKCMohácsi TEmárcius 13.
18.Szentendre NKESzent István Építõk SEmárcius 13.
18.VKLSE GyõrFTC II.március 13.
19.FTC II.Mohácsi TEmárcius 20.
19.Gyõri Audi ETO KC II.Csurgói NKCmárcius 20.
19.Marcali VSZSEKozármisleny SEmárcius 20.
19.Izzó SE NagykanizsaPTE-PEACmárcius 20.
19.Vasas-ASIKispesti ACmárcius 20.
19.Szent István Építõk SEPénzügyõr-Spartacusmárcius 20.
19.VKLSE GyõrSzentendre NKEmárcius 20.
20.PTE-PEACVasas-ASIáprilis 10.
20.Kozármisleny SEIzzó SE Nagykanizsaáprilis 10.
20.Csurgói NKCMarcali VSZSEáprilis 10.
20.Mohácsi TEGyõri Audi ETO KC II.április 10.
20.Pénzügyõr-SpartacusVKLSE Gyõráprilis 10.
20.Kispesti ACSzent István Építõk SEáprilis 10.
20.Szentendre NKEFTC II.április 10.
21.FTC II.Gyõri Audi ETO KC II.április 17.
21.Marcali VSZSEMohácsi TEáprilis 17.
21.Izzó SE NagykanizsaCsurgói NKCáprilis 17.
21.Vasas-ASIKozármisleny SEáprilis 17.
21.Szent István Építõk SEPTE-PEACáprilis 17.
21.VKLSE GyõrKispesti ACáprilis 17.
21.Szentendre NKEPénzügyõr-Spartacusáprilis 17.
22.Csurgói NKCVasas-ASImájus 1.
22.Mohácsi TEIzzó SE Nagykanizsamájus 1.
22.Gyõri Audi ETO KC II.Marcali VSZSEmájus 1.
22.Kispesti ACSzentendre NKEmájus 1.
22.PTE-PEACVKLSE Gyõrmájus 1.
22.Kozármisleny SESzent István Építõk SEmájus 1.
22.Pénzügyõr-SpartacusFTC II.május 1.
23.FTC II.Marcali VSZSEmájus 8.
23.Izzó SE NagykanizsaGyõri Audi ETO KC II.május 8.
23.Vasas-ASIMohácsi TEmájus 8.
23.Szent István Építõk SECsurgói NKCmájus 8.
23.VKLSE GyõrKozármisleny SEmájus 8.
23.Szentendre NKEPTE-PEACmájus 8.
23.Pénzügyõr-SpartacusKispesti ACmájus 8.
24.Gyõri Audi ETO KC II.Vasas-ASImájus 15.
24.Marcali VSZSEIzzó SE Nagykanizsamájus 15.
24.PTE-PEACPénzügyõr-Spartacusmájus 15.
24.Kozármisleny SESzentendre NKEmájus 15.
24.Csurgói NKCVKLSE Gyõrmájus 15.
24.Mohácsi TESzent István Építõk SEmájus 15.
24.Kispesti ACFTC II.május 15.
25.FTC II.Izzó SE Nagykanizsamájus 22.
25.Vasas-ASIMarcali VSZSEmájus 22.
25.Szent István Építõk SEGyõri Audi ETO KC II.május 22.
25.VKLSE GyõrMohácsi TEmájus 22.
25.Szentendre NKECsurgói NKCmájus 22.
25.Pénzügyõr-SpartacusKozármisleny SEmájus 22.
25.Kispesti ACPTE-PEACmájus 22.
26.Izzó SE NagykanizsaVasas-ASImájus 29.
26.Kozármisleny SEKispesti ACmájus 29.
26.Csurgói NKCPénzügyõr-Spartacusmájus 29.
26.Mohácsi TESzentendre NKEmájus 29.
26.Gyõri Audi ETO KC II.VKLSE Gyõrmájus 29.
26.Marcali VSZSESzent István Építõk SEmájus 29.
26.PTE-PEACFTC II.május 29.

Az NB I/B keleti csoport mezőnye:
Bőcs, Csorvás, Csömör, Eszterházy KFSC-Eger, Főgáz, Gyula, Hajdúnánás, Gyöngyös, Inárcs-Örkény, Kecskemét, Kiskunhalas, Orosháza, Szeged, Tápiószele

For-
duló
Hazai
csapat
Vendég
csapat
Hivatalos
idõpontok:
1.Euro-Novex-Tápiószelei SEFerbonex-Gyulai SEszeptember 12.
1.Gyöngyösi FKKSzeged KKSEszeptember 12.
1.Hajdúnánás Termál SCBõcs KSCszeptember 12.
1.Csömör KSKCsorvási SKszeptember 12.
1.Kecskeméti NKSEKiskunhalas NKSEszeptember 12.
1.Eszterházy KFSC-GMRInárcs-Örkény KCszeptember 12.
1.Orosházi Stílus SzKFõgáz-Gázmûvek MTEszeptember 12.
2.Fõgáz-Gázmûvek MTEEszterházy KFSC-GMRszeptember 19.
2.Inárcs-Örkény KCKecskeméti NKSEszeptember 19.
2.Kiskunhalas NKSECsömör KSKszeptember 19.
2.Csorvási SKHajdúnánás Termál SCszeptember 19.
2.Bõcs KSCGyöngyösi FKKszeptember 19.
2.Szeged KKSEEuro-Novex-Tápiószelei SEszeptember 19.
2.Ferbonex-Gyulai SEOrosházi Stílus SzKszeptember 19.
3.Euro-Novex-Tápiószelei SEBõcs KSCoktóber 3.
3.Gyöngyösi FKKCsorvási SKoktóber 3.
3.Hajdúnánás Termál SCKiskunhalas NKSEoktóber 3.
3.Csömör KSKInárcs-Örkény KCoktóber 3.
3.Kecskeméti NKSEFõgáz-Gázmûvek MTEoktóber 3.
3.Eszterházy KFSC-GMROrosházi Stílus SzKoktóber 3.
3.Ferbonex-Gyulai SESzeged KKSEoktóber 3.
4.Eszterházy KFSC-GMRFerbonex-Gyulai SEoktóber 10.
4.Orosházi Stílus SzKKecskeméti NKSEoktóber 10.
4.Fõgáz-Gázmûvek MTECsömör KSKoktóber 10.
4.Inárcs-Örkény KCHajdúnánás Termál SCoktóber 10.
4.Kiskunhalas NKSEGyöngyösi FKKoktóber 10.
4.Csorvási SKEuro-Novex-Tápiószelei SEoktóber 10.
4.Bõcs KSCSzeged KKSEoktóber 10.
5.Euro-Novex-Tápiószelei SEKiskunhalas NKSEoktóber 17.
5.Gyöngyösi FKKInárcs-Örkény KCoktóber 17.
5.Hajdúnánás Termál SCFõgáz-Gázmûvek MTEoktóber 17.
5.Csömör KSKOrosházi Stílus SzKoktóber 17.
5.Kecskeméti NKSEEszterházy KFSC-GMRoktóber 17.
5.Szeged KKSECsorvási SKoktóber 17.
5.Ferbonex-Gyulai SEBõcs KSCoktóber 17.
6.Kecskeméti NKSEFerbonex-Gyulai SEoktóber 24.
6.Eszterházy KFSC-GMRCsömör KSKoktóber 24.
6.Orosházi Stílus SzKHajdúnánás Termál SCoktóber 24.
6.Fõgáz-Gázmûvek MTEGyöngyösi FKKoktóber 24.
6.Inárcs-Örkény KCEuro-Novex-Tápiószelei SEoktóber 24.
6.Kiskunhalas NKSESzeged KKSEoktóber 24.
6.Csorvási SKBõcs KSCoktóber 24.
7.Euro-Novex-Tápiószelei SEFõgáz-Gázmûvek MTEoktóber 31.
7.Gyöngyösi FKKOrosházi Stílus SzKoktóber 31.
7.Hajdúnánás Termál SCEszterházy KFSC-GMRoktóber 31.
7.Csömör KSKKecskeméti NKSEoktóber 31.
7.Bõcs KSCKiskunhalas NKSEoktóber 31.
7.Szeged KKSEInárcs-Örkény KCoktóber 31.
7.Ferbonex-Gyulai SECsorvási SKoktóber 31.
8.Csömör KSKFerbonex-Gyulai SEnovember 7.
8.Kecskeméti NKSEHajdúnánás Termál SCnovember 7.
8.Eszterházy KFSC-GMRGyöngyösi FKKnovember 7.
8.Orosházi Stílus SzKEuro-Novex-Tápiószelei SEnovember 7.
8.Fõgáz-Gázmûvek MTESzeged KKSEnovember 7.
8.Inárcs-Örkény KCBõcs KSCnovember 7.
8.Kiskunhalas NKSECsorvási SKnovember 7.
9.Euro-Novex-Tápiószelei SEEszterházy KFSC-GMRnovember 14.
9.Gyöngyösi FKKKecskeméti NKSEnovember 14.
9.Hajdúnánás Termál SCCsömör KSKnovember 14.
9.Csorvási SKInárcs-Örkény KCnovember 14.
9.Bõcs KSCFõgáz-Gázmûvek MTEnovember 14.
9.Szeged KKSEOrosházi Stílus SzKnovember 14.
9.Ferbonex-Gyulai SEKiskunhalas NKSEnovember 14.
10.Hajdúnánás Termál SCFerbonex-Gyulai SEnovember 21.
10.Csömör KSKGyöngyösi FKKnovember 21.
10.Kecskeméti NKSEEuro-Novex-Tápiószelei SEnovember 21.
10.Eszterházy KFSC-GMRSzeged KKSEnovember 21.
10.Orosházi Stílus SzKBõcs KSCnovember 21.
10.Fõgáz-Gázmûvek MTECsorvási SKnovember 21.
10.Inárcs-Örkény KCKiskunhalas NKSEnovember 21.
11.Euro-Novex-Tápiószelei SECsömör KSKnovember 28.
11.Gyöngyösi FKKHajdúnánás Termál SCnovember 28.
11.Kiskunhalas NKSEFõgáz-Gázmûvek MTEnovember 28.
11.Csorvási SKOrosházi Stílus SzKnovember 28.
11.Bõcs KSCEszterházy KFSC-GMRnovember 28.
11.Szeged KKSEKecskeméti NKSEnovember 28.
11.Ferbonex-Gyulai SEInárcs-Örkény KCnovember 28.
12.Gyöngyösi FKKFerbonex-Gyulai SEdecember 5.
12.Hajdúnánás Termál SCEuro-Novex-Tápiószelei SEdecember 5.
12.Csömör KSKSzeged KKSEdecember 5.
12.Kecskeméti NKSEBõcs KSCdecember 5.
12.Eszterházy KFSC-GMRCsorvási SKdecember 5.
12.Orosházi Stílus SzKKiskunhalas NKSEdecember 5.
12.Fõgáz-Gázmûvek MTEInárcs-Örkény KCdecember 5.
13.Euro-Novex-Tápiószelei SEGyöngyösi FKKdecember 12.
13.Inárcs-Örkény KCOrosházi Stílus SzKdecember 12.
13.Kiskunhalas NKSEEszterházy KFSC-GMRdecember 12.
13.Csorvási SKKecskeméti NKSEdecember 12.
13.Bõcs KSCCsömör KSKdecember 12.
13.Szeged KKSEHajdúnánás Termál SCdecember 12.
13.Ferbonex-Gyulai SEFõgáz-Gázmûvek MTEdecember 12.
14.Ferbonex-Gyulai SEEuro-Novex-Tápiószelei SEfebruár 13.
14.Szeged KKSEGyöngyösi FKKfebruár 13.
14.Bõcs KSCHajdúnánás Termál SCfebruár 13.
14.Csorvási SKCsömör KSKfebruár 13.
14.Kiskunhalas NKSEKecskeméti NKSEfebruár 13.
14.Inárcs-Örkény KCEszterházy KFSC-GMRfebruár 13.
14.Fõgáz-Gázmûvek MTEOrosházi Stílus SzKfebruár 13.
15.Eszterházy KFSC-GMRFõgáz-Gázmûvek MTEfebruár 20.
15.Kecskeméti NKSEInárcs-Örkény KCfebruár 20.
15.Csömör KSKKiskunhalas NKSEfebruár 20.
15.Hajdúnánás Termál SCCsorvási SKfebruár 20.
15.Gyöngyösi FKKBõcs KSCfebruár 20.
15.Euro-Novex-Tápiószelei SESzeged KKSEfebruár 20.
15.Orosházi Stílus SzKFerbonex-Gyulai SEfebruár 20.
16.Bõcs KSCEuro-Novex-Tápiószelei SEfebruár 27.
16.Csorvási SKGyöngyösi FKKfebruár 27.
16.Kiskunhalas NKSEHajdúnánás Termál SCfebruár 27.
16.Inárcs-Örkény KCCsömör KSKfebruár 27.
16.Fõgáz-Gázmûvek MTEKecskeméti NKSEfebruár 27.
16.Orosházi Stílus SzKEszterházy KFSC-GMRfebruár 27.
16.Szeged KKSEFerbonex-Gyulai SEfebruár 27.
17.Ferbonex-Gyulai SEEszterházy KFSC-GMRmárcius 6.
17.Kecskeméti NKSEOrosházi Stílus SzKmárcius 6.
17.Csömör KSKFõgáz-Gázmûvek MTEmárcius 6.
17.Hajdúnánás Termál SCInárcs-Örkény KCmárcius 6.
17.Gyöngyösi FKKKiskunhalas NKSEmárcius 6.
17.Euro-Novex-Tápiószelei SECsorvási SKmárcius 6.
17.Szeged KKSEBõcs KSCmárcius 6.
18.Kiskunhalas NKSEEuro-Novex-Tápiószelei SEmárcius 13.
18.Inárcs-Örkény KCGyöngyösi FKKmárcius 13.
18.Fõgáz-Gázmûvek MTEHajdúnánás Termál SCmárcius 13.
18.Orosházi Stílus SzKCsömör KSKmárcius 13.
18.Eszterházy KFSC-GMRKecskeméti NKSEmárcius 13.
18.Csorvási SKSzeged KKSEmárcius 13.
18.Bõcs KSCFerbonex-Gyulai SEmárcius 13.
19.Ferbonex-Gyulai SEKecskeméti NKSEmárcius 20.
19.Csömör KSKEszterházy KFSC-GMRmárcius 20.
19.Hajdúnánás Termál SCOrosházi Stílus SzKmárcius 20.
19.Gyöngyösi FKKFõgáz-Gázmûvek MTEmárcius 20.
19.Euro-Novex-Tápiószelei SEInárcs-Örkény KCmárcius 20.
19.Szeged KKSEKiskunhalas NKSEmárcius 20.
19.Bõcs KSCCsorvási SKmárcius 20.
20.Fõgáz-Gázmûvek MTEEuro-Novex-Tápiószelei SEáprilis 10.
20.Orosházi Stílus SzKGyöngyösi FKKáprilis 10.
20.Eszterházy KFSC-GMRHajdúnánás Termál SCáprilis 10.
20.Kecskeméti NKSECsömör KSKáprilis 10.
20.Kiskunhalas NKSEBõcs KSCáprilis 10.
20.Inárcs-Örkény KCSzeged KKSEáprilis 10.
20.Csorvási SKFerbonex-Gyulai SEáprilis 10.
21.Ferbonex-Gyulai SECsömör KSKáprilis 17.
21.Hajdúnánás Termál SCKecskeméti NKSEáprilis 17.
21.Gyöngyösi FKKEszterházy KFSC-GMRáprilis 17.
21.Euro-Novex-Tápiószelei SEOrosházi Stílus SzKáprilis 17.
21.Szeged KKSEFõgáz-Gázmûvek MTEáprilis 17.
21.Bõcs KSCInárcs-Örkény KCáprilis 17.
21.Csorvási SKKiskunhalas NKSEáprilis 17.
22.Eszterházy KFSC-GMREuro-Novex-Tápiószelei SEmájus 1.
22.Kecskeméti NKSEGyöngyösi FKKmájus 1.
22.Csömör KSKHajdúnánás Termál SCmájus 1.
22.Inárcs-Örkény KCCsorvási SKmájus 1.
22.Fõgáz-Gázmûvek MTEBõcs KSCmájus 1.
22.Orosházi Stílus SzKSzeged KKSEmájus 1.
22.Kiskunhalas NKSEFerbonex-Gyulai SEmájus 1.
23.Ferbonex-Gyulai SEHajdúnánás Termál SCmájus 8.
23.Gyöngyösi FKKCsömör KSKmájus 8.
23.Euro-Novex-Tápiószelei SEKecskeméti NKSEmájus 8.
23.Szeged KKSEEszterházy KFSC-GMRmájus 8.
23.Bõcs KSCOrosházi Stílus SzKmájus 8.
23.Csorvási SKFõgáz-Gázmûvek MTEmájus 8.
23.Kiskunhalas NKSEInárcs-Örkény KCmájus 8.
24.Csömör KSKEuro-Novex-Tápiószelei SEmájus 15.
24.Hajdúnánás Termál SCGyöngyösi FKKmájus 15.
24.Fõgáz-Gázmûvek MTEKiskunhalas NKSEmájus 15.
24.Orosházi Stílus SzKCsorvási SKmájus 15.
24.Eszterházy KFSC-GMRBõcs KSCmájus 15.
24.Kecskeméti NKSESzeged KKSEmájus 15.
24.Inárcs-Örkény KCFerbonex-Gyulai SEmájus 15.
25.Ferbonex-Gyulai SEGyöngyösi FKKmájus 22.
25.Euro-Novex-Tápiószelei SEHajdúnánás Termál SCmájus 22.
25.Szeged KKSECsömör KSKmájus 22.
25.Bõcs KSCKecskeméti NKSEmájus 22.
25.Csorvási SKEszterházy KFSC-GMRmájus 22.
25.Kiskunhalas NKSEOrosházi Stílus SzKmájus 22.
25.Inárcs-Örkény KCFõgáz-Gázmûvek MTEmájus 22.
26.Gyöngyösi FKKEuro-Novex-Tápiószelei SEmájus 29.
26.Orosházi Stílus SzKInárcs-Örkény KCmájus 29.
26.Eszterházy KFSC-GMRKiskunhalas NKSEmájus 29.
26.Kecskeméti NKSECsorvási SKmájus 29.
26.Csömör KSKBõcs KSCmájus 29.
26.Hajdúnánás Termál SCSzeged KKSEmájus 29.
26.Fõgáz-Gázmûvek MTEFerbonex-Gyulai SEmájus 29.

Férfiak:
Az NB I/B nyugati csoport mezőnye:
Ajka, Alba Regia, Dunaferr II, Györ, Kalocsa, Komló, PLER II, Rinyamenti KC, Százhalombatta, Szentendre, Tata, Tököl, Vác, Várpalota

For-duloHazaiVendégHivatalos idõpontok:
1.Gyõri ETO KCVárpalotai BSKszeptember 12.
1.Dunaferr SE II.Rinyamenti KCszeptember 12.
1.Szentendre KCVáci KSEszeptember 12.
1.Százhalombattai KETatai HACszeptember 12.
1.Alba Regia KSEKomlói BSK Tom-Transszeptember 12.
1.Kalocsai KCLe Belier KK Ajkaszeptember 12.
1.Tököl KSKPLER KC II.szeptember 12.
2.PLER KC II.Kalocsai KCszeptember 19.
2.Le Belier KK AjkaAlba Regia KSEszeptember 19.
2.Komlói BSK Tom-TransSzázhalombattai KEszeptember 19.
2.Tatai HACSzentendre KCszeptember 19.
2.Váci KSEDunaferr SE II.szeptember 19.
2.Rinyamenti KCGyõri ETO KCszeptember 19.
2.Várpalotai BSKTököl KSKszeptember 19.
3.Gyõri ETO KCVáci KSEszeptember 26.
3.Dunaferr SE II.Tatai HACszeptember 26.
3.Szentendre KCKomlói BSK Tom-Transszeptember 26.
3.Százhalombattai KELe Belier KK Ajkaszeptember 26.
3.Alba Regia KSEPLER KC II.szeptember 26.
3.Kalocsai KCTököl KSKszeptember 26.
3.Várpalotai BSKRinyamenti KCszeptember 26.
4.Kalocsai KCVárpalotai BSKoktóber 3.
4.Tököl KSKAlba Regia KSEoktóber 3.
4.PLER KC II.Százhalombattai KEoktóber 3.
4.Le Belier KK AjkaSzentendre KCoktóber 3.
4.Komlói BSK Tom-TransDunaferr SE II.október 3.
4.Tatai HACGyõri ETO KCoktóber 3.
4.Váci KSERinyamenti KCoktóber 3.
5.Gyõri ETO KCKomlói BSK Tom-Transoktóber 10.
5.Dunaferr SE II.Le Belier KK Ajkaoktóber 10.
5.Szentendre KCPLER KC II.október 10.
5.Százhalombattai KETököl KSKoktóber 10.
5.Alba Regia KSEKalocsai KCoktóber 10.
5.Rinyamenti KCTatai HACoktóber 10.
5.Várpalotai BSKVáci KSEoktóber 10.
6.Alba Regia KSEVárpalotai BSKoktóber 17.
6.Kalocsai KCSzázhalombattai KEoktóber 17.
6.Tököl KSKSzentendre KCoktóber 17.
6.PLER KC II.Dunaferr SE II.október 17.
6.Le Belier KK AjkaGyõri ETO KCoktóber 17.
6.Komlói BSK Tom-TransRinyamenti KCoktóber 17.
6.Tatai HACVáci KSEoktóber 17.
7.Gyõri ETO KCPLER KC II.október 24.
7.Dunaferr SE II.Tököl KSKoktóber 24.
7.Szentendre KCKalocsai KCoktóber 24.
7.Százhalombattai KEAlba Regia KSEoktóber 24.
7.Váci KSEKomlói BSK Tom-Transoktóber 24.
7.Rinyamenti KCLe Belier KK Ajkaoktóber 24.
7.Várpalotai BSKTatai HACoktóber 24.
8.Százhalombattai KEVárpalotai BSKnovember 7.
8.Alba Regia KSESzentendre KCnovember 7.
8.Kalocsai KCDunaferr SE II.november 7.
8.Tököl KSKGyõri ETO KCnovember 7.
8.PLER KC II.Rinyamenti KCnovember 7.
8.Le Belier KK AjkaVáci KSEnovember 7.
8.Komlói BSK Tom-TransTatai HACnovember 7.
9.Gyõri ETO KCKalocsai KCnovember 14.
9.Dunaferr SE II.Alba Regia KSEnovember 14.
9.Szentendre KCSzázhalombattai KEnovember 14.
9.Tatai HACLe Belier KK Ajkanovember 14.
9.Váci KSEPLER KC II.november 14.
9.Rinyamenti KCTököl KSKnovember 14.
9.Várpalotai BSKKomlói BSK Tom-Transnovember 14.
10.Szentendre KCVárpalotai BSKnovember 21.
10.Százhalombattai KEDunaferr SE II.november 21.
10.Alba Regia KSEGyõri ETO KCnovember 21.
10.Kalocsai KCRinyamenti KCnovember 21.
10.Tököl KSKVáci KSEnovember 21.
10.PLER KC II.Tatai HACnovember 21.
10.Le Belier KK AjkaKomlói BSK Tom-Transnovember 21.
11.Gyõri ETO KCSzázhalombattai KEnovember 28.
11.Dunaferr SE II.Szentendre KCnovember 28.
11.Komlói BSK Tom-TransPLER KC II.november 28.
11.Tatai HACTököl KSKnovember 28.
11.Váci KSEKalocsai KCnovember 28.
11.Rinyamenti KCAlba Regia KSEnovember 28.
11.Várpalotai BSKLe Belier KK Ajkanovember 28.
12.Dunaferr SE II.Várpalotai BSKdecember 5.
12.Szentendre KCGyõri ETO KCdecember 5.
12.Százhalombattai KERinyamenti KCdecember 5.
12.Alba Regia KSEVáci KSEdecember 5.
12.Kalocsai KCTatai HACdecember 5.
12.Tököl KSKKomlói BSK Tom-Transdecember 5.
12.PLER KC II.Le Belier KK Ajkadecember 5.
13.Gyõri ETO KCDunaferr SE II.december 12.
13.Le Belier KK AjkaTököl KSKdecember 12.
13.Komlói BSK Tom-TransKalocsai KCdecember 12.
13.Tatai HACAlba Regia KSEdecember 12.
13.Váci KSESzázhalombattai KEdecember 12.
13.Rinyamenti KCSzentendre KCdecember 12.
13.Várpalotai BSKPLER KC II.december 12.
14.Várpalotai BSKGyõri ETO KCfebruár 13.
14.Rinyamenti KCDunaferr SE II.február 13.
14.Váci KSESzentendre KCfebruár 13.
14.Tatai HACSzázhalombattai KEfebruár 13.
14.Komlói BSK Tom-TransAlba Regia KSEfebruár 13.
14.Le Belier KK AjkaKalocsai KCfebruár 13.
14.PLER KC II.Tököl KSKfebruár 13.
15.Kalocsai KCPLER KC II.február 20.
15.Alba Regia KSELe Belier KK Ajkafebruár 20.
15.Százhalombattai KEKomlói BSK Tom-Transfebruár 20.
15.Szentendre KCTatai HACfebruár 20.
15.Dunaferr SE II.Váci KSEfebruár 20.
15.Gyõri ETO KCRinyamenti KCfebruár 20.
15.Tököl KSKVárpalotai BSKfebruár 20.
16.Váci KSEGyõri ETO KCfebruár 27.
16.Tatai HACDunaferr SE II.február 27.
16.Komlói BSK Tom-TransSzentendre KCfebruár 27.
16.Le Belier KK AjkaSzázhalombattai KEfebruár 27.
16.PLER KC II.Alba Regia KSEfebruár 27.
16.Tököl KSKKalocsai KCfebruár 27.
16.Rinyamenti KCVárpalotai BSKfebruár 27.
17.Várpalotai BSKKalocsai KCmárcius 6.
17.Alba Regia KSETököl KSKmárcius 6.
17.Százhalombattai KEPLER KC II.március 6.
17.Szentendre KCLe Belier KK Ajkamárcius 6.
17.Dunaferr SE II.Komlói BSK Tom-Transmárcius 6.
17.Gyõri ETO KCTatai HACmárcius 6.
17.Rinyamenti KCVáci KSEmárcius 6.
18.Komlói BSK Tom-TransGyõri ETO KCmárcius 20.
18.Le Belier KK AjkaDunaferr SE II.március 20.
18.PLER KC II.Szentendre KCmárcius 20.
18.Tököl KSKSzázhalombattai KEmárcius 20.
18.Kalocsai KCAlba Regia KSEmárcius 20.
18.Tatai HACRinyamenti KCmárcius 20.
18.Váci KSEVárpalotai BSKmárcius 20.
19.Várpalotai BSKAlba Regia KSEmárcius 27.
19.Százhalombattai KEKalocsai KCmárcius 27.
19.Szentendre KCTököl KSKmárcius 27.
19.Dunaferr SE II.PLER KC II.március 27.
19.Gyõri ETO KCLe Belier KK Ajkamárcius 27.
19.Rinyamenti KCKomlói BSK Tom-Transmárcius 27.
19.Váci KSETatai HACmárcius 27.
20.PLER KC II.Gyõri ETO KCáprilis 3.
20.Tököl KSKDunaferr SE II.április 3.
20.Kalocsai KCSzentendre KCáprilis 3.
20.Alba Regia KSESzázhalombattai KEáprilis 3.
20.Komlói BSK Tom-TransVáci KSEáprilis 3.
20.Le Belier KK AjkaRinyamenti KCáprilis 3.
20.Tatai HACVárpalotai BSKáprilis 3.
21.Várpalotai BSKSzázhalombattai KEáprilis 10.
21.Szentendre KCAlba Regia KSEáprilis 10.
21.Dunaferr SE II.Kalocsai KCáprilis 10.
21.Gyõri ETO KCTököl KSKáprilis 10.
21.Rinyamenti KCPLER KC II.április 10.
21.Váci KSELe Belier KK Ajkaáprilis 10.
21.Tatai HACKomlói BSK Tom-Transáprilis 10.
22.Kalocsai KCGyõri ETO KCáprilis 24.
22.Alba Regia KSEDunaferr SE II.április 24.
22.Százhalombattai KESzentendre KCáprilis 24.
22.Le Belier KK AjkaTatai HACáprilis 24.
22.PLER KC II.Váci KSEáprilis 24.
22.Tököl KSKRinyamenti KCáprilis 24.
22.Komlói BSK Tom-TransVárpalotai BSKáprilis 24.
23.Várpalotai BSKSzentendre KCmájus 1.
23.Dunaferr SE II.Százhalombattai KEmájus 1.
23.Gyõri ETO KCAlba Regia KSEmájus 1.
23.Rinyamenti KCKalocsai KCmájus 1.
23.Váci KSETököl KSKmájus 1.
23.Tatai HACPLER KC II.május 1.
23.Komlói BSK Tom-TransLe Belier KK Ajkamájus 1.
24.Százhalombattai KEGyõri ETO KCmájus 8.
24.Szentendre KCDunaferr SE II.május 8.
24.PLER KC II.Komlói BSK Tom-Transmájus 8.
24.Tököl KSKTatai HACmájus 8.
24.Kalocsai KCVáci KSEmájus 8.
24.Alba Regia KSERinyamenti KCmájus 8.
24.Le Belier KK AjkaVárpalotai BSKmájus 8.
25.Várpalotai BSKDunaferr SE II.május 15.
25.Gyõri ETO KCSzentendre KCmájus 15.
25.Rinyamenti KCSzázhalombattai KEmájus 15.
25.Váci KSEAlba Regia KSEmájus 15.
25.Tatai HACKalocsai KCmájus 15.
25.Komlói BSK Tom-TransTököl KSKmájus 15.
25.Le Belier KK AjkaPLER KC II.május 15.
26.Dunaferr SE II.Gyõri ETO KCmájus 22.
26.Tököl KSKLe Belier KK Ajkamájus 22.
26.Kalocsai KCKomlói BSK Tom-Transmájus 22.
26.Alba Regia KSETatai HACmájus 22.
26.Százhalombattai KEVáci KSEmájus 22.
26.Szentendre KCRinyamenti KCmájus 22.
26.PLER KC II.Várpalotai BSKmájus 22.

Az NB I/B keleti csoport mezőnye:
Balassagyarmat, Balmazújváros, Békés, Cegléd, Csömör, Dabas, Debrecen, DKC-Miskolc, FTC II, Gyöngyös, Hajdúböszörmény, Nyíregyháza, Ózd, Törökszentmiklós

For-
duló
Hazai
csapat
Vendég
csapat
Hivatalos
idõpont
1.Ceglédi KKSECLAAS-Törökszentmiklósi KEszeptember 12.
1.DKC-Miskolc-MVÍZHajdúböszörményi TEszeptember 12.
1.Balmazújvárosi KKÓzdi KCszeptember 12.
1.FTC II.Erste Békési FKCszeptember 12.
1.Csömör KSKBalassagyarmati Kábel SEszeptember 12.
1.Gyöngyösi KKDabas-Diego KCszeptember 12.
1.Debreceni KSENyíregyházi KSKszeptember 12.
2.Nyíregyházi KSKGyöngyösi KKszeptember 19.
2.Dabas-Diego KCCsömör KSKszeptember 19.
2.Balassagyarmati Kábel SEFTC II.szeptember 19.
2.Erste Békési FKCBalmazújvárosi KKszeptember 19.
2.Ózdi KCDKC-Miskolc-MVÍZszeptember 19.
2.Hajdúböszörményi TECeglédi KKSEszeptember 19.
2.CLAAS-Törökszentmiklósi KEDebreceni KSEszeptember 19.
3.Ceglédi KKSEÓzdi KCszeptember 26.
3.DKC-Miskolc-MVÍZErste Békési FKCszeptember 26.
3.Balmazújvárosi KKBalassagyarmati Kábel SEszeptember 26.
3.FTC II.Dabas-Diego KCszeptember 26.
3.Csömör KSKNyíregyházi KSKszeptember 26.
3.Gyöngyösi KKDebreceni KSEszeptember 26.
3.CLAAS-Törökszentmiklósi KEHajdúböszörményi TEszeptember 26.
4.Gyöngyösi KKCLAAS-Törökszentmiklósi KEoktóber 3.
4.Debreceni KSECsömör KSKoktóber 3.
4.Nyíregyházi KSKFTC II.október 3.
4.Dabas-Diego KCBalmazújvárosi KKoktóber 3.
4.Balassagyarmati Kábel SEDKC-Miskolc-MVÍZoktóber 3.
4.Erste Békési FKCCeglédi KKSEoktóber 3.
4.Ózdi KCHajdúböszörményi TEoktóber 3.
5.Ceglédi KKSEBalassagyarmati Kábel SEoktóber 10.
5.DKC-Miskolc-MVÍZDabas-Diego KCoktóber 10.
5.Balmazújvárosi KKNyíregyházi KSKoktóber 10.
5.FTC II.Debreceni KSEoktóber 10.
5.Csömör KSKGyöngyösi KKoktóber 10.
5.Hajdúböszörményi TEErste Békési FKCoktóber 10.
5.CLAAS-Törökszentmiklósi KEÓzdi KCoktóber 10.
6.Csömör KSKCLAAS-Törökszentmiklósi KEoktóber 17.
6.Gyöngyösi KKFTC II.október 17.
6.Debreceni KSEBalmazújvárosi KKoktóber 17.
6.Nyíregyházi KSKDKC-Miskolc-MVÍZoktóber 17.
6.Dabas-Diego KCCeglédi KKSEoktóber 17.
6.Balassagyarmati Kábel SEHajdúböszörményi TEoktóber 17.
6.Erste Békési FKCÓzdi KCoktóber 17.
7.Ceglédi KKSENyíregyházi KSKoktóber 24.
7.DKC-Miskolc-MVÍZDebreceni KSEoktóber 24.
7.Balmazújvárosi KKGyöngyösi KKoktóber 24.
7.FTC II.Csömör KSKoktóber 24.
7.Ózdi KCBalassagyarmati Kábel SEoktóber 24.
7.Hajdúböszörményi TEDabas-Diego KCoktóber 24.
7.CLAAS-Törökszentmiklósi KEErste Békési FKCoktóber 24.
8.FTC II.CLAAS-Törökszentmiklósi KEnovember 7.
8.Csömör KSKBalmazújvárosi KKnovember 7.
8.Gyöngyösi KKDKC-Miskolc-MVÍZnovember 7.
8.Debreceni KSECeglédi KKSEnovember 7.
8.Nyíregyházi KSKHajdúböszörményi TEnovember 7.
8.Dabas-Diego KCÓzdi KCnovember 7.
8.Balassagyarmati Kábel SEErste Békési FKCnovember 7.
9.Ceglédi KKSEGyöngyösi KKnovember 14.
9.DKC-Miskolc-MVÍZCsömör KSKnovember 14.
9.Balmazújvárosi KKFTC II.november 14.
9.Erste Békési FKCDabas-Diego KCnovember 14.
9.Ózdi KCNyíregyházi KSKnovember 14.
9.Hajdúböszörményi TEDebreceni KSEnovember 14.
9.CLAAS-Törökszentmiklósi KEBalassagyarmati Kábel SEnovember 14.
10.Balmazújvárosi KKCLAAS-Törökszentmiklósi KEnovember 21.
10.FTC II.DKC-Miskolc-MVÍZnovember 21.
10.Csömör KSKCeglédi KKSEnovember 21.
10.Gyöngyösi KKHajdúböszörményi TEnovember 21.
10.Debreceni KSEÓzdi KCnovember 21.
10.Nyíregyházi KSKErste Békési FKCnovember 21.
10.Dabas-Diego KCBalassagyarmati Kábel SEnovember 21.
11.Ceglédi KKSEFTC II.november 28.
11.DKC-Miskolc-MVÍZBalmazújvárosi KKnovember 28.
11.Balassagyarmati Kábel SENyíregyházi KSKnovember 28.
11.Erste Békési FKCDebreceni KSEnovember 28.
11.Ózdi KCGyöngyösi KKnovember 28.
11.Hajdúböszörményi TECsömör KSKnovember 28.
11.CLAAS-Törökszentmiklósi KEDabas-Diego KCnovember 28.
12.DKC-Miskolc-MVÍZCLAAS-Törökszentmiklósi KEdecember 5.
12.Balmazújvárosi KKCeglédi KKSEdecember 5.
12.FTC II.Hajdúböszörményi TEdecember 5.
12.Csömör KSKÓzdi KCdecember 5.
12.Gyöngyösi KKErste Békési FKCdecember 5.
12.Debreceni KSEBalassagyarmati Kábel SEdecember 5.
12.Nyíregyházi KSKDabas-Diego KCdecember 5.
13.Ceglédi KKSEDKC-Miskolc-MVÍZdecember 12.
13.Dabas-Diego KCDebreceni KSEdecember 12.
13.Balassagyarmati Kábel SEGyöngyösi KKdecember 12.
13.Erste Békési FKCCsömör KSKdecember 12.
13.Ózdi KCFTC II.december 12.
13.Hajdúböszörményi TEBalmazújvárosi KKdecember 12.
13.CLAAS-Törökszentmiklósi KENyíregyházi KSKdecember 12.
14.CLAAS-Törökszentmiklósi KECeglédi KKSEfebruár 13.
14.Hajdúböszörményi TEDKC-Miskolc-MVÍZfebruár 13.
14.Ózdi KCBalmazújvárosi KKfebruár 13.
14.Erste Békési FKCFTC II.február 13.
14.Balassagyarmati Kábel SECsömör KSKfebruár 13.
14.Dabas-Diego KCGyöngyösi KKfebruár 13.
14.Nyíregyházi KSKDebreceni KSEfebruár 13.
15.Gyöngyösi KKNyíregyházi KSKfebruár 20.
15.Csömör KSKDabas-Diego KCfebruár 20.
15.FTC II.Balassagyarmati Kábel SEfebruár 20.
15.Balmazújvárosi KKErste Békési FKCfebruár 20.
15.DKC-Miskolc-MVÍZÓzdi KCfebruár 20.
15.Ceglédi KKSEHajdúböszörményi TEfebruár 20.
15.Debreceni KSECLAAS-Törökszentmiklósi KEfebruár 20.
16.Ózdi KCCeglédi KKSEfebruár 27.
16.Erste Békési FKCDKC-Miskolc-MVÍZfebruár 27.
16.Balassagyarmati Kábel SEBalmazújvárosi KKfebruár 27.
16.Dabas-Diego KCFTC II.február 27.
16.Nyíregyházi KSKCsömör KSKfebruár 27.
16.Debreceni KSEGyöngyösi KKfebruár 27.
16.Hajdúböszörményi TECLAAS-Törökszentmiklósi KEfebruár 27.
17.CLAAS-Törökszentmiklósi KEGyöngyösi KKmárcius 6.
17.Csömör KSKDebreceni KSEmárcius 6.
17.FTC II.Nyíregyházi KSKmárcius 6.
17.Balmazújvárosi KKDabas-Diego KCmárcius 6.
17.DKC-Miskolc-MVÍZBalassagyarmati Kábel SEmárcius 6.
17.Ceglédi KKSEErste Békési FKCmárcius 6.
17.Hajdúböszörményi TEÓzdi KCmárcius 6.
18.Balassagyarmati Kábel SECeglédi KKSEmárcius 20.
18.Dabas-Diego KCDKC-Miskolc-MVÍZmárcius 20.
18.Nyíregyházi KSKBalmazújvárosi KKmárcius 20.
18.Debreceni KSEFTC II.március 20.
18.Gyöngyösi KKCsömör KSKmárcius 20.
18.Erste Békési FKCHajdúböszörményi TEmárcius 20.
18.Ózdi KCCLAAS-Törökszentmiklósi KEmárcius 20.
19.CLAAS-Törökszentmiklósi KECsömör KSKmárcius 27.
19.FTC II.Gyöngyösi KKmárcius 27.
19.Balmazújvárosi KKDebreceni KSEmárcius 27.
19.DKC-Miskolc-MVÍZNyíregyházi KSKmárcius 27.
19.Ceglédi KKSEDabas-Diego KCmárcius 27.
19.Hajdúböszörményi TEBalassagyarmati Kábel SEmárcius 27.
19.Ózdi KCErste Békési FKCmárcius 27.
20.Nyíregyházi KSKCeglédi KKSEáprilis 3.
20.Debreceni KSEDKC-Miskolc-MVÍZáprilis 3.
20.Gyöngyösi KKBalmazújvárosi KKáprilis 3.
20.Csömör KSKFTC II.április 3.
20.Balassagyarmati Kábel SEÓzdi KCáprilis 3.
20.Dabas-Diego KCHajdúböszörményi TEáprilis 3.
20.Erste Békési FKCCLAAS-Törökszentmiklósi KEáprilis 3.
21.CLAAS-Törökszentmiklósi KEFTC II.április 10.
21.Balmazújvárosi KKCsömör KSKáprilis 10.
21.DKC-Miskolc-MVÍZGyöngyösi KKáprilis 10.
21.Ceglédi KKSEDebreceni KSEáprilis 10.
21.Hajdúböszörményi TENyíregyházi KSKáprilis 10.
21.Ózdi KCDabas-Diego KCáprilis 10.
21.Erste Békési FKCBalassagyarmati Kábel SEáprilis 10.
22.Gyöngyösi KKCeglédi KKSEáprilis 24.
22.Csömör KSKDKC-Miskolc-MVÍZáprilis 24.
22.FTC II.Balmazújvárosi KKáprilis 24.
22.Dabas-Diego KCErste Békési FKCáprilis 24.
22.Nyíregyházi KSKÓzdi KCáprilis 24.
22.Debreceni KSEHajdúböszörményi TEáprilis 24.
22.Balassagyarmati Kábel SECLAAS-Törökszentmiklósi KEáprilis 24.
23.CLAAS-Törökszentmiklósi KEBalmazújvárosi KKmájus 1.
23.DKC-Miskolc-MVÍZFTC II.május 1.
23.Ceglédi KKSECsömör KSKmájus 1.
23.Hajdúböszörményi TEGyöngyösi KKmájus 1.
23.Ózdi KCDebreceni KSEmájus 1.
23.Erste Békési FKCNyíregyházi KSKmájus 1.
23.Balassagyarmati Kábel SEDabas-Diego KCmájus 1.
24.FTC II.Ceglédi KKSEmájus 8.
24.Balmazújvárosi KKDKC-Miskolc-MVÍZmájus 8.
24.Nyíregyházi KSKBalassagyarmati Kábel SEmájus 8.
24.Debreceni KSEErste Békési FKCmájus 8.
24.Gyöngyösi KKÓzdi KCmájus 8.
24.Csömör KSKHajdúböszörményi TEmájus 8.
24.Dabas-Diego KCCLAAS-Törökszentmiklósi KEmájus 8.
25.CLAAS-Törökszentmiklósi KEDKC-Miskolc-MVÍZmájus 15.
25.Ceglédi KKSEBalmazújvárosi KKmájus 15.
25.Hajdúböszörményi TEFTC II.május 15.
25.Ózdi KCCsömör KSKmájus 15.
25.Erste Békési FKCGyöngyösi KKmájus 15.
25.Balassagyarmati Kábel SEDebreceni KSEmájus 15.
25.Dabas-Diego KCNyíregyházi KSKmájus 15.
26.DKC-Miskolc-MVÍZCeglédi KKSEmájus 22.
26.Debreceni KSEDabas-Diego KCmájus 22.
26.Gyöngyösi KKBalassagyarmati Kábel SEmájus 22.
26.Csömör KSKErste Békési FKCmájus 22.
26.FTC II.Ózdi KCmájus 22.
26.Balmazújvárosi KKHajdúböszörményi TEmájus 22.
26.Nyíregyházi KSKCLAAS-Törökszentmiklósi KEmájus 22.

Egy hozzászólás érkezett erre a cikkre: Kézilabda NB1/B 2010/2011-es évad sorsolása

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!